замовити доставку -->

Алергія? Ринітал!
Вільне дихання замість чихання!

Негормональний фітопрепарат з Німеччини

Звільняє

від симптомів алергічного риніту

Позбавляє

від сльозотечі та печіння в очах

Попереджає

сезонні загострення симптомів алергії

Не впливає

на швидкість реакції та концентрацію уваги

СКЛАД ТА ДІЯ РИНІТАЛУ

Ринітал – це комбінація трьох природних компонентів, які синергічно доповнюють один одного в лікуванні всіх симптомів алергічного риніту: закладеність носа, свербіж у носі і глотці, чхання, сльозотеча, відчуття печіння в очах.

Компоненти Риніталу, назви яких можуть викликати посмішку

Cardiospermum
halicacabum1,2

Ефективний при захворюваннях шкіри, що супроводжуються свербіжем, та при полінозі (сезонний алергічний риніт). Усуває закладеність носу, чхання, свербіж, зупиняє рясні виділення з носу та сльозотечу.

Ефективний при захворюваннях шкіри, що супроводжуються свербіжем, та при полінозі (сезонний алергічний риніт). Усуває закладеність носу, чхання, свербіж, зупиняє рясні виділення з носу та сльозотечу.

Luffa
operculata3

Діє головним чином на запалену слизову оболонку порожнини носа. Ефективна у пацієнтів, що мають поліпшення симптомів на свіжому повітрі і погіршення в приміщенні з сухим повітрям.

Діє головним чином на запалену слизову оболонку порожнини носа. Ефективна у пацієнтів, що мають поліпшення симптомів на свіжому повітрі і погіршення в приміщенні з сухим повітрям.

Galphimia
gluca4

Використовується для лікування алергічних захворювань шкіри та слизових оболонок. Усуває чхання, свербіж і відчуття поколювання в носі, горлі й очах, знімає набряк слизової порожнини носа.
Використовується для лікування алергічних захворювань шкіри та слизових оболонок. Усуває чхання, свербіж і відчуття поколювання в носі, горлі й очах, знімає набряк слизової порожнини носа.

переваги РИНІТАЛУ

  • Профілактика та лікування алергічного риніту;

  • Не впливає на швидкість реакції;

  • Не містить гормонів;

  • Має доведені клінічну ефективність та безпеку5,6

  • Дозволено приймати дітям з 2-х років та дорослим, в тому числі при вагітності7

СПОСІБ ПРИЙОМУ ТА ДОЗИ

Профілактика
Сезонного алергічного риніту та очних симптомів алергії

По 1 таблетці 3 рази на добу. Профілактичний курс починають за 6 тижнів до початку появи пилку і весь період цвітіння рослин, що викликають алергію. У зв'язку з доброю переносимістю Ринітал можна застосовувати тривалий час.

Таблетки слід приймати за 30 хвилин до або через 30 хвилин після їди, даючи їм повільно розчинитися в роті.

Лікування
При гострих станах
Дітям у віці 2-12 років

По 1 таблетці кожні 2 години (але не більше 8 таблеток на добу) до поліпшення стану (в середньому 2 дні), потім - по 1 таблетці 3 рази на добу.

При лікуванні дітей віком до 3 років таблетку рекомендується розчиняти у невеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці).

Дітям старше 12 років та дорослим

При гострому захворюванні по 1 таблетці кожну годину (але не більше 12 таблеток на добу) до поліпшення стану (в середньому 2 дні), потім - по 1-2 таблетці 3 рази на добу.

ВИДИ АЛЕРГІЙ

На пилок рослин
(календар цвітіння)

Алергічну реакцію організму на пилок рослин називають полінозом або сезонним алергічним ринокон'юнктивітом. Така алергія може проявлятися закладеністю носа, чханням, нежиттю, свербінням в області повік, носа та горла, відчуттям печіння в очах, сльозотечою і головним болем. Іноді можуть приєднатися задишка та кашель. Оскільки захворювання є сезонним, то його загостренню цілком можна запобігти. Для цього важливо знати, пилок якої саме рослини або рослин викликають у Вас подібну реакцію і, скориставшись календарем цвітіння, визначити період для проведення профілактичного курсу. Як правило, його починають за місяць до цвітіння рослин, які викликають у Вас алергію.

Календар цвітіння рослин в Україні, які мають високоалергенний пилок:

Березень - Квітень

Береза

Клен

Вільха

Травень - Липень

Тимофіївка

Кропива

Вівсяниця

Серпень - Вересень

Полин

Лобода

Амброзія

Поради пацієнтам, що страждають на поліноз:

  • Скоротіть час перебування на вулиці в суху вітряну погоду. Концентрація пилку в повітрі найбільша рано вранці, тому в цей час краще перебувати в приміщенні;

  • Під час загострення не робіть поїздок в сільську місцевість - там концентрація пилку в повітрі набагато вище, ніж в місті;

  • Перебуваючи на вулиці - носіть захисні окуляри;

  • Повернувшись з вулиці - прийміть душ, вимийте голову (пилок осідає на волоссі), змініть одяг

  • Одним з небагатьох препаратів, який можна застосовувати для профілактики загострень симптомів сезонної алергії є Ринітал.

Ринітал - натуральний негормональний комплексний німецький препарат для профілактики (!) і лікування всіх видів алергічного риніту. Завдяки властивостям своїх основних компонентів, Ринітал усуває чхання, свербіння в носі, закладеність носа, нежить, сльозотечу і печіння в очах. А при профілактичному прийомі Ринітал попереджає сезонні загострення алергії. На відміну від антигістамінних засобів, Ринітал не послаблює швидкість реакції і концентрацію уваги. Дозволено до прийому дітям з 2 років і дорослим.

З профілактичною метою Ринітал застосовується по 1 таблетці 3 рази на день за 6 тижнів до початку цвітіння і весь період цвітіння рослин, які, ймовірно, викликають у Вас симптоми алергії.

При загостренні полінозу у перші 2 дні захворювання Ринітал рекомендується приймати дітям у віці від 2 до 12 років по 1 таблетці кожні 2 години (до 8 разів на день), дітям у віці старше 12 років і дорослим - по 1 таблетці щогодини (до 12 таблеток в день). Після зняття гострих симптомів дітям з 2 до 12 років препарат приймати по 1 таблетці 3 рази на день, дітям старше 12 років і дорослим - по 1-2 таблетки 3 рази на день. Починати прийом препарату слід при перших проявах алергічного риніту і до повного зняття симптоматики або ж до закінчення сезону алергій. Ринітал – вільне дихання замість чихання!

На шерсть домашніх тварин

Алергія на шерсть домашніх тварин (кішки, собаки та ін.) зустрічається достатньо часто – до 15% всього населення. При цьому, може бути як алергія на саму шерсть, так і на білки, що містяться в слині, сечі, фекаліях, виділеннях сальних та пітних залоз. Шерсть тварин є губкою, що успішно вбирає в себе дані алергени. Симптоми алергії на шерсть тварин є подібними до інших видів алергій і можуть проявлятися як шкірними реакціями, так і реакціями з боку дихальних шляхів та очей.

Що ж робити, якщо маєте алергію на шерсть домашніх тварин?

Ідеально, якщо Ви можете знайти для вашого улюбленця нових господарів але на практиці більшість людей не готові розлучитися з домашньою твариною, особливо, якщо вона є практично членом родини. В таких випадках необхідно знизити концентрацію алергенів в квартирі: регулярне вологе прибирання, використання для прибирання пилососу з аквафільтром, позбутися лишніх предметів, на яких може осідати шерсть тварин (килими, пледи, плюшеві іграшки та ін.), правильно доглядати за домашнім улюбленцем – мити кожного тижня, а то й частіше.

Допомогти справитися з симптомами алергії на шерсть тварин може Ринітал - німецький натуральний негормональний препарат для лікування і профілактики алергічного риніту. Ринітал має протиалергічну, протинабрякову, протисвербіжну, протизапальну дії1,2. Ринітал сприяє усуненню сльозотечі, печіння в очах, чхання, свербіння в носі та глотці, закладеності носа і нежиті. На відміну від антигістамінних засобів, Ринітал не послаблює швидкість реакції і концентрацію уваги.

Починати прийом Риніталу слід при перших ознаках алергії. У перші 2 дні захворювання Ринітал рекомендується приймати дітям у віці від 2 до 12 років по 1 таблетці кожні 2 години (до 8 разів на день), дітям у віці старше 12 років і дорослим - по 1 таблетці щогодини (до 12 таблеток в день). Після зняття гострих симптомів дітям з 2 до 12 років препарат приймати по 1 таблетці 3 рази на день, дітям старше 12 років і дорослим - по 1-2 таблетки 3 рази на день. Ринітал – вільне дихання замість чихання!

На пил

Алергія на пил – це реакція імунної системи організму людини на пиловий кліщ, який густо населяє житло людини. Алергія на пил може проявлятися у вигляді нежиті, кон’юнктивіту, кашлю, ускладнення дихання, коли ви знаходитесь в ліжку, під час прибирання в квартирі або ремонту.

Що ж робити, якщо маєте алергію на пил.

По-перше, необхідно позбавитися пилезборників в домі – килими, подушки з пір’я, м’які іграшки і т.д., щотижня змінювати постільну білизну. По-друге, проводити регулярне вологе прибирання в приміщенні, використовувати для прибирання пилосос з аквафільтром, бо звичайний пилосос засмоктує і знову розпорошує дрібні пилкові частки у повітря. І в завершення, якщо вищенаведені рекомендації не допоможуть, зменшити прояви алергії може натуральний негормональний німецький препарат Ринітал. Він має протиалергічну, протизапальну та протисвербіжну дію1,2.

Починати прийом Риніталу слід при перших проявах алергічного риніту. У перші 2 дні захворювання рекомендується приймати препарат дітям у віці від 2 до 12 років по 1 таблетці кожні 2 години (до 8 разів на день), дітям у віці старше 12 років і дорослим - по 1 таблетці щогодини (до 12 таблеток в день). Після зняття гострих симптомів дітям з 2 до 12 років Ринітал приймати по 1 таблетці 3 рази на день, дітям старше 12 років і дорослим - по 1-2 таблетки 3 рази на день. Ринітал – вільне дихання замість чихання!

ДЕ КУПИТИ


Джерела інформації:


1. Klaschka F. Ekzembehandlung mit Cardiospermum. Klinische Erfahrungen mit einer kortikoidfreien Salbe [Eczema treatment with Cardiospermum. Clinical experience with a corticoid-free ointment]. Z mod Ther. 1978(6); 7: 42–45
2. Koch R. Die externe Anwendung von Phytosterolen bei durch erhöhte Leukotrien Spiegel verursachte [The external application of phytosterols caused by elevated leukotriene levels]. Hautnah. 1987. 6: 66-70.
3. Patel R.P. Luffa operculata in asthma. J Am Inst Homeopath.1973. 66(4): 219-222
4. Wiesenaue M., Häussler S., Gaus W. (1983). Pollinosis-Therapie mit Galphimia glauca [Pollinosis therapy with Galphimia glauca]. Fortschritte der Medizin. 1983. 101(17), 811–814.
5. Bezshapochnyi S., Sonnik N., Loburetch V. Peculiarities of allergic rhinitis and polypous rhinosinusitis treatment using Rhinital product. Journal RHINOLOGY. 2006. №1: 42-50.
6. Melnikov O., Zabolotnyi D., Malyarenko T. Immunological and non-immunological aspects in the mechanisms of the deallergizing action of the drug Rhinital. Immunology and Allergy. 2009. №2-3: 4-8
7. Ринітал у період вагітності або годування груддю можна застосовувати лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією. Зберігати у недоступному для дітей місці. Є протипоказання та побічні реакції. РИНІТАЛ таблетки по 20 таблеток у блістері; по 3 або 5 блістерів у картонній коробці. РП UA/6841/01/01 необмежений з 11.10.2017. Виробник: Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ/ Др. Густав Кляйн ГмбХ & Ко. КГ. Ексклюзивний представник в Україні: «Альпен Фарма АГ» (Alpen Pharma AG), Берн, Швейцарія. Ексклюзивний дистриб'ютор: ПрАТ «Натурфарм», вул. Лісна, 30а, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03.
Якщо Ви хочете повідомити про виникнення побічної реакції і/або маєте запитання стосовно медичної інформації і/або скарги на якість лікарського засобу Ринітал®, будь ласка, надсилайте листа на електронну адресу: pharmacovigilance-ua@alpenpharma.com

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я